تماس با ما

راه‌های ارتباطی با تیم سرزمین ترجمه

وب سایت سرزمین ترجمه می‌کوشد تا زبان انگلیسی را به بهترین و ساده ترین شیوه ممکن، در بستر آن لاین به زبان آموزان مشتاق ارائه دهد. در صورت نیاز به هر گونه ارتباط مستقیم با مدیریت وب‌سایت سرزمین ترجمه می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر اقدام فرمایید.

گاهی پیش می آید که افراد از خود می پرسند، آیا این دوره مناسب من هست و آیا من را به هدفم نزدیک می کند؟ برای رفع این تردید، نمونه ای از آموزش هر دوره را در اختیار گذاشته ایم. از آنجایی که هدف ما در وب سایت سرزمین ترجمه، ارتقا سطح دانش زبانی و ایجاد حس اعتماد و امنیت بین مخاطبین است، چنانچه پس از شرکت در دوره ای، احساس کردید که پاسخگوی نیاز شما نبوده است، تمامی دوره های وب سایت سرزمین ترجمه، ضمانت بازگشت وجه دارند. در صورتی که به هر دلیلی از دوره رضایت نداشتید، ظرف مدت ۳۰ روز پس از ثبت نام، فرصت دارید تا به ما اطلاع دهید. تمامی مبلغ پرداختی شما بی قید و شرط، به حساب تان برگشت داده می شود و دوره نیز از حساب کاربری شما حذف خواهد شد _ البته اگر دلیل خود را مطرح کنید باعث خوشحالی ما خواهد بود، چرا که به ارتقای سطح آموزش کمک خواهید کرد. با این حال دلیل شما هرچه باشد، ما مبلغ را به شما برگشت خواهیم داد. سپاس از همراهی شما

سوالات، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق فرم ذیل ارسال نمایید.

شماره حساب‌های بانکی

برای خرید دوره‌ها، نیازی نیست به بانک مراجعه کنید!

همه دوره‌ها و محصولات سرزمین ترجمه را می توانید به راحتی از همین وب سایت خریداری کنید و نیازی به پرداخت کارت‌به‌کارت نیست؛ اما اگر پرداخت شما به هر دلیلی از طریق کارت به کارت است، می‌توانید از اطلاعات زیر استفاده کنید.

بانک پارسیان

«شماره حساب»
۴۷۰۰۰۱۹۴۱۲۳۶۰۶
 
«شماره کارت»
۶۲۲۱۰۶۱۲۰۲۹۶۱۹۰۲
 
«شماره شبا»
IR25۰۵۴۰۲۰۵۸۴۷۰۰۰۱۹۴۱۲۳۶۰۶
صاحب حساب: طیبه جوادی