ویژه کسانی که به دنبال یک مدرس زبان هستند

دوره های آموزشی که در حال حاضر در وب سایت سرزمین ترجمه ارائه شده است، برای آموزش خودخوان (Self-study) و یا به عنوان منابع کمک آموزشی فوق برنامه (Extra curriculum) کاملا مناسب هستند. مبلغ این دوره ها با وجود ارزش بالایی که دارند، طوری در نظر گرفته شده است که عموم افراد به راحتی بتوانند از آموزش بهره مند شوند. حتی آموزش های رایگان نیز باکیفیت بالا در وب سایت ارائه شده است. از لینک زیر می توانید در دوره های آموزشی خودخوان شرکت کنید.

کلاس مکالمه Online

اگر ترجیح شما بر این است که یک مدرس زبان شخصی داشته باشید، این شرایط با ظرفیت محدود به صورت کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی فراهم شده است. 

درباره مدرس:

من طیبه جوادی کارشناس مترجمی زبان انگلیسی و کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم، در مجموع 15 سال سابقه ترجمه و تدریس زبان انگلیسی، که شامل 5 سال سابقه مدیریت آموزشگاه زبان شخصی، تدریس زبان در مدارس غیرانتفاعی مقطع متوسطه دوم به مدت 2 سال، تدریس زبان در آموزشگاه های زبان به مدت 8 سال، تدریس به عنوان مدرس دانشگاه (از سال 94 تاکنون)، مدیر و موسس وب سایت سرزمین ترجمه به مدت 5 سال تاکنون، تولید کننده محتوای ویدیویی آموزش زبان به صورت سفارشی و همچنین در شبکه های اجتماعی شخصی مثل یوتوب و اینستاگرام از سال 97 تاکنون می باشد. ترکیب علم و تجربه مدرس، به زبان آموز کمک می کند که چرخ را دوباره از نو اختراع نکند و این مسیر را به آسودگی و بدون اتلاف هزینه و وقت بپیماید. 

شرایط برگزاری کلاس خصوصی:

  • برگزاری کلاس آنلاین در Skype و یا Google Meet
  • 10 جلسه خصوصی، 2 ساعته (در مجموع 20 ساعت آموزش در ماه)
  • 8 جلسه خصوصی، 1 ساعته (در مجموع 16 ساعت آموزش در ماه)
  • طراحی اختصاصی مطالب کلاس با توجه به سطح فعلی و هدف شما از یادگیری زبان
  • آموزش بدون کتاب، استفاده از منابع واقعی 
  • محوریت این کلاس ها بر Speaking خواهد بود.

برای شرکت در کلاس آنلاین مکالمه زبان انگلیسی به صورت خصوصی، می توانید به شماره زیر در تلگرام و یا واتس اپ پیام ارسال کنید:

09360287948